O nas

O Hali Targowej

 

Hala Targowa w Świdniku to miejsce tętniące życiem, pełne kolorytu i energii, gdzie historia i tradycje stykają się z nowymi trendami.

 

W roku 1997 w sąsiedztwie funkcjonującego miejskiego targowiska, przy głównym szlaku komunikacyjnym wybudowano nowoczesne na ówczesne czasy centrum handlowe pod nazwą ?Hala Targowa SA?, które na stałe wpisało się w krajobraz świdnickiej społeczności. 

Zakupy w Hali Targowej to bezpośredni kontakt z lokalnymi kupcami i producentami, w tym rozmowy, porady, opowieści codzienne. Jest to miejsce spotkań wielu pokoleń, stanowiący ważny element jakości życia w mieście. Na terenie Hali Targowej znajdują się stoiska z branży spożywczej, przemysłowej, budowlanej oraz usługowej.

Klienci mogą zaopatrzyć się tu w artykuły spożywcze, takie jak: mięso i wędliny lokalnych producentów, nabiał, wyroby garmażeryjne wszelkiego rodzaju pieczywo oraz wypieki cukiernicze. Oprócz tego na terenie obiektu usytuowane są mini lokale gastronomiczne, w których można zjeść ciepły posiłek, stoisko firmowe Piekarni Adampol piekarniczo-cukiernicze z pyszną kawą i wiele innych.

Punkty usługowe dostępne w Hali Targowej to m.in.: dorabianie kluczy, totolotek, zegarmistrz, przeróbki krawieckie, biuro rachunkowe, fryzjer, zarządzanie i administracja nieruchomościami, usługi kserograficzne.

W Hali Targowej każdy klient znajdzie coś dla siebie ? począwszy od pięknej biżuterii, poprzez odzież i artykuły skórzane, zabawki, kosmetyki,  artykuły budowlane, elektryczne, medyczne, chemiczne, na artykułach biurowych i upominkach skończywszy.

 

dsc-7558smallb
DSC_6153.thumbnail
DSC_6154.thumbnail
DSC_6151.thumbnail
DSC_6134.thumbnail
DSC_6133.thumbnail
DSC_6132.thumbnail
DSC_6131.thumbnail
DSC_6122.thumbnail